Mustafa Cihad FESLİHAN
 
 
        1977 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bolu’da tamamladı. 1995-1999 yılları arasında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde eğitim gördü. 1999 yılında bu bölümden mezun oldu. 2000 yılında İçişleri Bakanlığı bünyesinde, Tekirdağ Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine başladı. Ardından İngiltere’de Exeter Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi ve Kamu Politikaları alanında ve Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Yönetim Bilimi alanında yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. MA derecesi aldı. 87. Dönem Kaymakam Adaylığı Kursunu başarıyla tamamladı. Yozgat-Yenifakılı ilçesinde Kaymakam Vekilliği, Denizli-Çameli, Hakkari-Şemdinli, Karabük-Ovacık, Edirne-Meriç, Sakarya-Kocaali ilçelerinde Kaymakamlık ve Batman Valiliğinde Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
 
      2012-2015 yılları arasında doktora yapmak üzere İçişleri Bakanlığı tarafından İngiltere'ye gönderildi. İngiltere'de Southampton Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde doktora yaptı ve PhD (doktora) derecesi aldı.
 
       28 Haziran 2015 tarih ve 2015/398 sayılı Müşterek Kararname ile Antalya-Kemer Kaymakamlığı görevine atandı. 28 Eylül 2015 tarihi itibariyle Kemer ilçesindeki görevine başlamıştır. Matematik Öğretmeni Eda FESLİHAN ile evli olup, Ömer Tuna ve Ali Kağan adında iki erkek çocuk babasıdır.